Новини
Користувач
Пароль
Реєстрація

Купити ноутбук для учнів

Зворотній зв’язок
Інструкція
Для учнів
Для вчителів
.
Як ви використовуєте Інтернет у навчанні?
шукаю потрібну інформацію
користуюсь перекладачем
спілкуюсь на форумах
проходжу онлайн-тестування
До методичного комплекту "Інформатика. 9 клас"(автор – П. М. Малий) входять:
1. Посібник для вчителя "Інформатика. 9 клас: методичний супровід";
2. Посібник для учня "Робочий зошит з інформатики. 9 клас";
3. Методичні матеріали в електронній формі: презентації, файли для практичних робіт, тощо.
Методичний посібник “Інформатика. 9 клас: методичний супровід” (автор – П. М. Малий) складається з календарно-тематичного та поурочного планування з інформатики для 9 класу.
Видання відповідає програмі з інформатики для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
Календарне планування дозволяє рівномірно розподілити в часі зміст курсу, ефективно поєднати практичні роботи з вивченням нового матеріалу.
Поурочне планування курсу деталізує наведене календарне планування. Автор пропонує різні типи уроків за основною дидактичною метою. Структура кожного уроку відповідає його типу та містить спеціальні позначення, що передують розповіді вчителя, опитуванню учнів, практичним роботам, демонстраціям та іншим структурним елементам (пояснення умовних позначень містить легенда, подана у передмові). Плани уроків мають чітку логічну спрямованість відповідно до навчальної і виховної мети.
Слід зазначити, що посібник не перевантажений науковим матеріалом, але й не обмежується розглядом лише найпростіших питань курсу інформатики. Видання є збалансованим, у ньому вдало поєднується достатньо глибокий рівень вивчення технологій із доступністю матеріалу для учнівського сприйняття.
У ході викладу тієї чи іншої теми автор посилається на робочий зошит. До кожного уроку підібрані відповідні завдання з робочого зошита. Важливим доповненням до даного посібника є матеріали в електронному вигляді, який містить презентації до розповіді вчителя та файли для практичних робіт. Змістове наповнення диску не повторює, а вдало доповнює матеріали підручників.
Автор пропонує розповідь учителя супроводжувати демонстраціями з використанням програмного комплексу NetOpSchool.
Навчальний посібник “Робочий зошит з інформатики. 9 клас” містить різнопланові завдання різного рівня складності для кожного уроку курсу інформатики 9 класу, а також матеріали практичних робіт, обов’язкових для виконання та оцінювання.
Розподіл навчального матеріалу здійснено відповідно до авторського календарного та тематичного планування, наведеного у методичному посібнику “Інформатика. 9 клас: методичний супровід”, окремі завдання знаходяться на електронному додатку до вказаного видання. Саме тому робочий зошит слід розглядати як невід’ємну складову авторського навчального комплекту.
Кожен розділ даного посібника містить матеріали уроків, в яких є завдання різного типу та рівня складності, що сприяють розвитку логічного мислення, засвоєнню нового матеріалу і оволодінню практичними навичками роботи з комп’ютером.
У посібнику використано багато оригінальних цікавих завдань ігрового характеру (ребуси, кросворди тощо), що дозволяє урізноманітнити уроки, здійснювати диференційований підхід. Зошит багатий ілюстративний матеріал, структурні елементи уроків виділені спеціальними умовними позначеннями, а тому робота з посібником не викликає ускладнень.
З метою ефективної організації навчання інформатики в 9 класі загальноосвітньої школи є сенс комплексного використання обох посібників у організації навчального процесу з предмета.

Для завантаження електронних матеріалів методичного комплекту "Інформатика. 9 клас" натисніть лінк:Інформація про замовлення на Додатково за телефоном 0976737207 або на [email protected]
Повернутись