Новини
Користувач
Пароль
Реєстрація

Купити ноутбук для учнів

Зворотній зв’язок
Інструкція
Для учнів
Для вчителів
.
Як ви використовуєте Інтернет у навчанні?
шукаю потрібну інформацію
користуюсь перекладачем
спілкуюсь на форумах
проходжу онлайн-тестування
Програма ЗНО-2012 з української літератури зазнала помітних змін, - Міносвіти
Міністерство освіти і науки повідомляє про те, що програми зовнішнього незалежного оцінювання відповідають вимогам діючих програм з відповідних предметів
Прес-служба освітнього міністерства повідомляє, що програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2012 рік з усіх предметів затверджені наказом відомства від 04.07.2011 року №791, а своєчасність їх затвердження надала можливість фахівцям УЦОЯО розпочати роботу над укладанням тестів для проведення ЗНО-2012 вже в липні цього року.

В міністерстві зазначили, що помітних змін зазнала програма з української літератури: розширено зміст предметних умінь і навичок із теорії літератури, введено нові твори.

Таким чином, вдалося збалансувати програму з української мови і літератури та привести її у відповідність до діючих програм загальноосвітніх навчальних закладів з цих предметів, зазначили в МОНмолодьспорт.

В усіх програмах ЗНО конкретизовано предметні навички та способи навчальної діяльності, вони відповідають вимогам діючих програм з відповідних предметів для загальноосвітніх навчальних закладів, повідомили в прес-службі відомства.

Нагадаємо, на початку липня, Міністерством освіти затверджено програми ЗНО, у відповідності з якими мають бути розроблені завдання для проведення тестування у 2012 році.
Повернутись