Новини
Користувач
Пароль
Реєстрація

Купити ноутбук для учнів

Зворотній зв’язок
Інструкція
Для учнів
Для вчителів
.
Як ви використовуєте Інтернет у навчанні?
шукаю потрібну інформацію
користуюсь перекладачем
спілкуюсь на форумах
проходжу онлайн-тестування
Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання - це документ, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання, а також отримані ним результати.

Бланк сертифіката видається особі під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. На бланку сертифіката розміщується фотокартка абітурієнта, захищена голографічною наліпкою Українського центру оцінювання якості освіти.

Під час тестувань у сертифікаті проставлятимуться відмітки про проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета. Тому ламінувати бланк сертифіката не можна, бажано зберігати його в пластиковому файлі. Забороняється також переклеювати фотокартку або руйнувати голографічну наліпку.

Потрібно пам′ятати, що без сертифіката абітурієнт не допускатиметься до складання тестів.

У разі втрати або пошкодження сертифіката абітурієнт має звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, де подати письмову заяву про виготовлення дубліката сертифіката. Передрук сертифіката здійснюється за кошти особи, яка його замовляє.

Результати зовнішнього оцінювання навчальних досягнень абітурієнта з усіх предметів заносяться до інформаційної картки, що є додатком до сертифіката, його невід′ємною частиною. Інформаційну картку абітурієнт має роздрукувати самостійно з персональної сторінки, розміщеної на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Це можна буде зробити після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів (орієнтовно 14 липня 2010 року). Доступ до персональної сторінки здійснюється за допомогою PIN-коду, указаного в сертифікаті.

Для участі в конкурсі щодо зарахування до вищого навчального закладу абітурієнт має подати до приймальної комісії сертифікат (з відмітками про проходження тестувань) та інформаційну картку (з результатами зовнішнього оцінювання).

З метою недопущення фактів підробки сертифікатів та інформаційних карток Український центр оцінювання якості освіти надаватиме доступ приймальним комісіям вищих навчальних закладів до бази даних результатів проходження абітурієнтами зовнішнього оцінювання.

Сертифікат, отриманий в 2010 році, дійсний до 31 травня 2011 року.

Із зразками сертифіката та інформаційної картки можна ознайомитися тут.
Повернутись